Reproduktory Zilla SG-500

710,- Kč  KDE KOUPIT

výkon
výkon
rainbow podsvícení
rainbow podsvícení
3.5 mm jack + usb
3.5 mm jack + usb

IDÁLNÍ PARŤÁK

Monka Zilla SG-500 stereo reproduktory jsou tu, aby vám zpříjemnily herní zážitky a posunuly je na novou úroveň. 52 mm reproduktory vám přinesou neodolatelný a úchvatný zvuk, který vás doslova pohltí. Díky pasivnímu reproduktoru na zadní straně si užijete silný a dynamický zvuk, ať už posloucháte hudbu, sledujete filmy, nebo hrajete hry.

STABILNÍ PŘIPOJENÍ

Reproduktory se stanou nezbytnou součástí vašeho herního nebo pracovního stolu. Díky snadnému připojení Plug & Play je stačí jen zapojit a okamžitě si můžete vychutnat kvalitní zvuk. Pro přenos zvuku slouží univerzální 3,5 mm jack a o napájení se postará USB konektor. Kabel s délkou 1,5 m vám zajistí dostatečnou volnost pohybu.

ČISTÁ ELEGANCE

Monka Zilla SG-500 zaujmou nejen svým kvalitním zvukem, ale i elegantním a moderním designem. Čisté a decentní linie doplňuje jemné rainbow podsvícení umístěné kolem reproduktorových membrán, které dodává sluchátkům stylový vzhled a podtrhne herní atmosféru. Pro maximální pohodlí a komfort je ovladač reproduktorů umístěn přímo na kabelu.

PEVNÉ JAKO SKÁLA

Na spodní straně reproduktorů se nachází protiskluzové podložky, které zajišťují stabilní umístění a zároveň snižují rezonanci. To přispívá k dokonalé kvalitě zvuku, která vás pohltí a nenechá vás se odtrhnout od hry, filmu nebo hudby.

 

 

SPECIFIKACE

Reproduktory  
Typ: 2.0, stereo
Výkon: 2 x 3 W
Průměr reproduktoru: 52 m
Frekvenční rozsah: 20 - 20.000 Hz
Impedance:
Citlivost: 650 mV
Podsvícení: RGB Rainbow
Rozhraní: AUX audio vstup
Napájení: USB, DC 5V = 1A
Délka kabelu: 1.5 m
Rozměry: 115.3 x 106.5 x 180.9 mm
Hmotnost: 842 g

 

 

MANUÁL

 

 

MARVO ... born for gaming