Myš Vero G966W

545,- Kč  KDE KOUPIT

připojení
3 módy připojení
software
software
program tlac
PROGRAMOVATELNÁ TLAČÍTKA
RGB podsvícení
RGB podsvícení
rozlišení
rozlišení až 10000 DPI
rozlišení
váha jen 54 g

3 MÓDY PŘIPOJENÍ

Ať už preferujete klasickou kabelovou jistotu, pohodlí bezdrátové technologie 2.4 GHz, nebo flexibilitu Bluetooth 5.0, Monka vám vždy zajistí spolehlivé a stabilní připojení. Bezdrátová varianta myši s dosahem 10 metrů vám dopřeje až 40 hodin hraní bez nutnosti dobíjení. Pokud dáváte přednost osvědčené kabelové klasice, naleznete v balení opletený 1,6metrový USB-C kabel. Tuto myš zkrátka nepřekvapí žádný operační systém - zvládá Windows, MAC, iOS i Android.

BEZ SOFTWARU ANI RÁNU

Propracovaný software posune váš herní zážitek do stratosféry. S lehkostí naprogramujete tlačítka, rozzáříte RGB podsvícení, vytvoříte makra a uložíte si profily na míru. Vyberte si z široké RGB škály barev a 7 světelných efektů. Vytvářejte komplexní makra pro opakující se akce a zefektivněte tak svůj herní styl. Uložte si různá nastavení pro různé hry nebo uživatele a přepínejte mezi nimi pouhým kliknutím.

LEHKÁ JAKO PÍRKO

Zažijte herní nespoutanost s myší tak lehkou, že s ní doslova proletíte po stole! S neuvěřitelnou váhou pouhých 54 gramů budete mít nad myší absolutní kontrolu a vaše ruka se neunaví ani po maratonu herních bitev.

UNIKÁTNÍ DESIGN

Zapomeňte na nudné podsvícení po obvodu myši. Monka Vero G966W se odlišuje inovativním podsvícením celé plochy pod pravým i levým tlačítkem. To ale není všechno. Podsvícením prosvítá honeycomb design, který dodá vaší myši jedinečný a stylový vzhled. Přes software si navíc můžete barvu a efekt přizpůsobit přesně podle svých preferencí.

CO V SOBĚ SKRÝVÁ?

Srdcem myši je špičkový optický senzor PMW3325, který zaručuje bezkonkurenční přesnost. Vysoké rozlišení až 10 000 DPI a plynulá akcelerace vám zajistí dominanci v herním světě a z vašich soupeřů udělají pouhé statisty. Díky spínačům s životností 20 milionů kliknutí si buďte jisti, že vás myš nezradí ani v těch nejnapínavějších herních momentech. Velké PTFE kluzné plošky zajišťují plynulý pohyb myši po stole a minimalizují únavu ruky.

NĚCO NAVÍC? PRAKTICKÉ STICKERY

Zcela zdarma dostanete k myši set speciálních protiskluzových stickerů a je jen na Vás, jestli je použijete nebo ne. Díky protiskluzovému materiálu zabraňují nechtěnému sklouznutí prstů a zajišťují tak pevnou a stabilní kontrolu nad myší i v těch nejnapínavějších herních momentech. Příjemný materiál samolepek zaručuje komfortní držení myši i po delším používání.

 

 

SPECIFIKACE

Myš  
Senzor: PMW3325
Životnost tlačítek: 20 000 000 kliknutí
Rozlišení: 800/1600/2400/3200/6400/10 000 DPI
Počet tlačítek: 6 (programovatelných)
Podsvícení: RGB
Odezva: 1000 Hz (2.4 GHz, kabel), 125 Hz (Bluetooth)
Rozhraní: 2.4 GHz (USB adaptér), Bluetooth 5.0, kabel
Vestavěná baterie: 3.7V - 300 mAh
Provozní doba: 40 h (vypnuté podsvícení), 20 h (zapnuté podsvícení)
Doba nabíjení: 2.5 h
Délka USB kabelu: 1.6 m
Rozměry: 120 x 65 x 42 mm
Hmotnost: 54 g
Kompatibilní s: Win 7/8/10/11, MAC, iOS, Android

 

 

MANUÁL SOFTWARE

 

 

MARVO ... born for gaming