Klávesnice Storm KG991W

1 639,- Kč  KDE KOUPIT

připojení
3 módy připojení
mechanické spínače
mechanické spínače
software
software
RGB podsvícení
RGB podsvícení
antighosting
antighosting

3 MÓDY PŘIPOJENÍ

Klávesnice Monka Storm KG991W s možností připojení přes Bluetooth, 2.4 GHz a kabel představuje ideální volbu pro všechny, kteří požadují maximální flexibilitu a svobodu. S Bluetooth a 2.4 GHz bezdrátovým připojením se zbavíte kabelů a užijete si maximální volnost pohybu. Pokud dáváte přednost spolehlivému a stabilnímu připojení, máte k dispozici kabelovou variantu.

HIBERNACE ŠETŘÍ BATERII

Vestavěná baterie má kapacitu 4000 mAh a dopřeje vám tak dlouhé hodiny hraní. Pro její dlouhou výdrž disponuje klávesnice funkcí hibernace, která automaticky vypíná podsvícení a snižuje spotřebu energie, když klávesnici delší dobu nepoužíváte. Pro opětovné spuštění klávesnice stačí stisknout libovolnou klávesu. Podsvícení se ihned zapne a klávesnice bude připravená k použití.

UNIKÁTNÍ DISPLEJ

Tato klávesnice se odlišuje od běžných modelů inovativním displejem, který vám přináší intuitivní a přehledné ovládání. Na displeji se zobrazují nejdůležitější informace, jako je datum, čas, úroveň nabití klávesnice, typ připojení, stav Caps Locku atd. Ale to není vše! Klávesnice je vybavena speciálním rolovacím kolečkem, které slouží k ovládání zvuku.

VYMĚNITELNÉ MECHANICKÉ SPÍNAČE

Fialové mechanické spínače klávesnice se stávají stále populárnější volbou mezi uživateli, kteří hledají kombinaci hmatatelné odezvy, klikavého zvuku a nízké síly potřebné ke stisknutí. Jsou ideální pro psaní, hraní her a další aktivity, kde je důležitá přesnost a rychlost. K aktivaci vyžadují poměrně nízkou sílu cca 50 g. Fialové spínače vám nevyhovují? Žádný problém! Díky snadné výměně spínačů si klávesnici upravíte přesně podle svého gusta.

PLNÝ ANTIGHOSTING

Už žádné frustrace z chybně čtených stisknutí kláves! Díky plnému antighostingu se vám už nikdy nestane, že by klávesnice nesprávně provedla vaše příkazy, když omylem stisknete více kláves najednou. Ať už hrajete akční hry, píšete složité texty nebo pracujete s náročnými programy, plný antighosting vám zajistí maximální přesnost a spolehlivost.

RGB PODSVÍCENÍ

Tato klávesnice nabízí RGB podsvícení plochy pod klávesami. Na výběr máte z široké palety 16,8 milionů barev, takže si zaručeně vyberete odstín, který bude ladit s vaším herním setupem nebo pracovním prostředím. K dispozici je také až 20 různých režimů podsvícení. Samozřejmostí je nastavení jasu podsvícení dle vašich preferencí. A pro ty, kteří podsvícení neocení, je zde možnost podsvícení zcela vypnout.

PROPRACOVANÝ SOFTWARE

S jeho pomocí softwaru si můžete klávesnici vyladit do nejmenších detailů. Vytvořte si vlastní makra, která vám usnadní práci i hraní her. Vyberte si z široké palety barev a efektů podsvícení a vytvořte si tak jedinečný vzhled klávesnice. Ale pozor, software je kompatibilní pouze s operačním systémem Windows. I bez softwaru vám však klávesnice nabízí široké možnosti nastavení přímo na klávesách.

A CO DALŠÍHO MŮŽE NABÍDNOUT?

PBT klávesy přináší výrazně vyšší odolnost a příjemnější povrch. Přes kombinaci kláves FN + F1 - F12 můžete snadno ovládat multimédia. Obsahuje také zámek klávesy Win proti jejímu nechtěnému stisknutí. Díky nastavitelným nožičkám si snadno upravíte sklon klávesnice. Odolný opletený USB-C kabel o délce 1.8 metrů slouží pro nabíjení klávesnice i pro kabelové připojení.

 

 

SPECIFIKACE

Klávesnice  
Typ klávesnice: mechanická
Typ spínačů: fialové
Počet kláves: 97
Životnost kláves: ≥ 50 mil. stisknutí
Hloubka stisku: 3.6 ± 0.5 mm
Síla k aktivaci: 50 ± 5 g
Anti-ghosting: 100%
Podsvícení: RGB
Materiál kláves: PBT
Rozhraní: 2.4 GHz (USB adaptér), Bluetooth 5.0, USB-C kabel
Vestavěná baterie: 4000 mAh
Provozní doba: 25 h (zapnuté podsvícení), 120 h (vypnuté podsvícení)
Doba nabíjení: 8 h
Délka USB kabelu: 1.8 m
Layout: USB
Rozměry: 404 x 141.9 x 38 mm
Hmotnost: 965 g
Kompatibilní s: Win 7/8/10/11, MAC

 

 

MANUÁL SOFTWARE

 

 

MARVO ... born for gaming