Chladicí podstavec pod notebook FN-41

569,- Kč  KDE KOUPIT

ergonomický
ergonomický
držák na mobil
držák na mobil
podsvícení
červené podsvícení
připojení
připojení USB
2 USB porty
2 USB porty

SÍŤOVANÝ KOVOVÝ POVRCH

Ať už se jedná o herní notebooky nebo klasické - větráky pro chlazení se nacházejí ze spodu vašeho notebooku. U herních mašin jsou přídavné větráky i na zadní straně, to nic nemění na tom, že notebooky vždy bojují s vysokou teplotou při hraní. Pro tyto případy je nejlepší volbou chladicí podstavec, jehož povrch je tvořen kovovou mřížkou, která umožňuje maximální propustnost vzduchu a tím chrání notebook před přehřátím.

MAXIMÁLNĚ KOMPATIBILNÍ

Chladící podstavec je kompatibilní s širokou řadou notebooků s úhlopříčkami od 9" až po 17.3" bez ohledu na značku notebooku.

NASTAVITELNÝ ÚHEL SKLONU

Pro správnou ergonomii si samozřejmě můžete nastavit úhel sklonu do šesti různých úrovní pro různé aktivity od hraní her až po sledování filmů.

6 VÝKONNÝCH VĚTRÁKŮ

O opravdu účinné chlazení se postarají 4 velké (průměr 90 mm) a 2 menší (průměr 65 mm) větráky s tichým chodem a nastavitelnou rychlostí. Krásné červené LED podsvícení, které prozáří Vaši místnost, potěší každého hráče.

USB HUB, 2 PORTY

Ze zadní strany podstavce najdete USB hub se dvěma porty pro připojení dalších USB zařízení. Také je zde kolečko pro nastavení rychlosti větráku a tlačítko pro vypnutí podsvícení.

DRŽÁK NA MOBIL

Z boční strany podstavce se nachází výsuvný držák na mobil. Svůj mobil tak neztratíte z dohledu ani při těch nejzuřivějších bitvách.

 

 

SPECIFIKACE

Chladící podstavec  
Pro notebooky do velikosti: 17"
Rozměry pdostavce: 399 x 270 x 36 mm
Počet větráků: 6 (4 velké, 2 malé)
Rozměry velkých větráků: 90 x 90 x 15 mm
Rozměry malých větráků: 65 x 65 x 15 mm
Rychlost velkých větráků: 1600 ± 10% RPM
Rychlost malých větráků: 2200 ± 10% RPM
Podsvícení: červené
USB hub: 2 porty
Napájení: USB
Délka kabelu: 60 cm

 

 

MANUÁL

 

 

MRKNI NA TO

 

MARVO ... born for gaming