Nová spolupráce s týmem Inside Games

Spojili jsme síly s předním tuzemským

esportovým týmem Inside Games

esportový tým Inside Games

 

Profesionální esportovci musí podávat výkony na nejvyšší úrovni a k tomu potřebují patřičné vybavení. Bez pořádného herního gearu se žádný hráč neobejde. Jsme tedy velmi rádi, že si můžeme kvalitu našich produktů ověřit ve spolupráci s jedním z nejlepších herních týmů v České republice Inside Games. Věříme, že naše produkty hráče nezklamou a získají s jejich pomocí další trofeje z vyhraných turnajů.

Esport klub Inside Games byl založen v roce 2013 a má za sebou bohatou herní historii. Během let se dokázal probojovat mezi nejpopulárnější a nejúspěšnější týmy v České republice. Jejich hráči sbírají úspěchy nejen v tuzemsku, ale i na zahraničních turnajích, kde hrdě reprezentují barvy naší země. Mezi nejvýraznější úspěchy klubu patří dvojitý titul Mistrů České republiky ve hře Brawl Stars, Zlatý double z Playzone Challenge a také výhra turnaje V4 v Budapešti ve hře Fortnite.

Inside Games je multigaming esport klub, který se věnuje podpoře více herních titulů, ale nejvíce z nich vyniká v podpoře oblíbené MOBA hry League of Legends ve které se účastní nejvyšší tuzemské ligy Hitpoint Masters.

Kromě esport titulů se klub také zaměřuje na práci s mládeží a rozvojových projektech, které mají za cíl pomoci zvýšit kvalitu a úroveň mladých hráčů.

MARVO ... born for gaming