Marvo uvádí hardware profíků

Již před časem jsme měli tu čest oznámit, že i v letošním roce se herní značka Marvo stala hlavním partnerem s exkluzivitou na periferie na Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách. Mezi hardware profíků doporučili gamingoví mistři vybrané produkty, které budou představeny také na akci samotné v Gaming aréně Marvo 8. – 10. 11. 2019 na brněnském výstavišti.

 

TRUE 7.1 sluchátka HG9046
Sluchátka HG9046 jsou výjimečná svým zvukem. Na rozdíl od většiny sluchátek na trhu, které k nastavení prostorového zvuku 7.1 využívají software, šel výrobce odlišnou cestou a do každého náušníku vložil 1 x 40 mm a 2 x 30 mm měniče. Zvuk tedy není vytvářen softwarem, ale skutečnými reproduktory. Zabudovaná zvuková karta zajistí, že je potenciál sluchátek využit naplno. Zážitek z podsvícení cirkulujícího v 7 barvách umocňují průhledné náušníky, přes které všechny barvy efektně září. Všesměrový flexibilní mikrofon zachytí každé slovo, takže se výborně hodí ke každodennímu hlasovému chatu a dovede Váš tým k vítězství.

 

 

Mechanická klávesnice KG954G
Klávesnice KG954G obsahuje mechanické spínače Outemu Red. Tento model disponuje RGB podsvícenou základnou včetně možnosti podsvícení jednotlivých kláves. Několik efektů je možno nastavit bez nutnosti softwaru, ale teprve po jeho instalaci přichází to pravé. Podsvícení si přizpůsobí každý přesně na míru, ať už jde o barvu, efekt nebo rychlost. Software umožňuje také naprogramování maker pro použití složitějších příkazů na jeden stisk klávesy. Samozřejmostí je také plný anti-ghosting.

 

 

Hrát s výbavou profíků je opravdu snadné. Produkty značky Marvo lze zakoupit u téměř 40 maloobchodních partnerů a také v retailových řetězcích a na nejznámějších e-shopech s elektronikou po celé ČR. Chcete také vítězit se zbraněmi profesionálů? Pořiďte si herní výbavu od značky, které je oficiálním partnerem Mistrovství ČR v počítačových hrách. Jestli stále váháte s koupí, přijďte a vyzkoušejte si naše produkty přímo v Gaming aréně 8. – 10. 11. 2019 na brněnském výstavišti během Mistrovství ČR v počítačových a mobilních hrách. Už se na Vás těšíme :)

MARVO ... born for gaming